Kuchnia Nowej Zelandii

Kuchnia Nowej Zelandii

Ilona Zdziech

Wydawca: Wydawnictwo Nowy Świat

Kuchnia Nowej Zelandii

Pierwsza polska książka w całości poświęcona nowozelandzkiej kuchni i typowym dla niej produktom. Gdybyście chcieli wybrać się na koniec świata, wystarczy otworzyć tę książkę. Nowa Zelandia urzekła Autorkę wspaniałymi produktami, których część, jak na przykład wino, jagnięcina, owoce kiwi, olej z awokado czy miód z manuki, jest już dostępna w Polsce.

Zostały one osobno opisane na końcu książki. Zasadniczą część stanowią przepisy na najpopularniejsze nowozelandzkie potrawy. Znajdzie się tutaj sporo nowych (czasami wręcz szokujących dla Polaków) połączeń smakowych oraz wyjątkowo proste metody gotowania. Liczne opowieści dotyczące historii kraju i jego kulinarnych atrakcji z pewnością pomogą zaplanować podróż i intensywnie przeżyć nowozelandzką przygodę życia.
Książka eksploduje kolorami i smakiem Nowej Zelandii. Jeśli akurat nie możecie się tam wybrać, skorzystajcie z nowozelandzkich doświadczeń kulinarnych Autorki i podążajcie za jej ulubionymi przepisami. Szybko przekonacie się, dlaczego zachwyciła się naszą miłością do prawdziwych smaków i prawdziwego jedzenia.
Z przedmowy Wendy Hinton, ambasador Nowej Zelandii w Polsce
Wybierającym się "tam na dół" na wakacje do wspaniałego kraju, który jest moją ojczyzną, życzę udanej lektury książki Ilony, przygotowującej wasze kubki smakowe na nasze wspaniałe pokarmy. Ta książka jest również dla tych, którzy poszukują inspiracji do gotowania w domu. Da wam ona wyobrażenie o naszej smacznej i przystępnej nowozelandzkiej kuchni.
Z przedmowy Petera Gordona

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA