Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

seria poradnikowa, Polska, 2007, 16 x 28


Nowa seria "Pary w kuchni" - odmieniona ale nie mniej smakowita! Program zmienił swojego gospodarza - jest nim kobieca strona rodzeństwa Kręglickich - Agnieszka. Towarzyszą jej znamienici goście, koneserzy dobrego jedzenia, wśród nich pojawią się krytyk kulinarny, znawca win, specjalistka od stylizacji potraw oraz dziennikarz kulinarny. Będą rozmawiać o smakach i potrawach, kulturze jedzenia i picia, o tym co w jedzeniu ważne i przyjemne, o biesiadowaniu, ucztowaniu i dobrym winie.

"Para w kuchni" traktuje o kuchni prostej, ale efektownej. Prezentuje dobre i sprawdzone przepisy, wykorzystuje inspiracje z kuchni świata i łączy je z produktami polskimi. Dla domowych kucharzy to pozycja obowiązkowa, skarbnica porad, wskazówek i patentów! To pyszna propozycja dla wszystkich widzów pragnących zgłębiać nowoczesną sztukę kulinarną, chętnych do próbowania smaków kuchni międzynarodowej, otwartych na eksperymenty w kuchni oraz pragnących zgłębiać swoją kulinarną wiedzę.

Gośćmi Agnieszki Kręglickiej będą: Maryla Musidłowska-Samecka - dziennikarka i stylistka potraw, felietonistka kulinarna magazynu "Pani", szefowa działu Sztuka Życia w Marie Claire. Tomasz Prange-Barczyński - dziennikarz, redaktor naczelny magazynu Wina. Maciej Nowak - historyk sztuki, wieloletni dyrektor Teatru Wybrzeże, autor kulinarnych felietonów w Gazecie Wyborczej. Tadeusz Pióro - poeta, prozaik, felietonista i kucharz. Publikował w Przekroju felietony kulinarne.

gospodyni programu: Agnieszka Kręglicka

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA