Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Anthony Bourdain - miejsca nieznane 12

Anthony Bourdain - miejsca nieznane 12

(Anthony Bourdain Parts Unknown 12), seria dokumentalna, USA, 2018, 7 x 52


Po samobójczej śmierci Anthony'ego Bourdaina, znanego na całym świecie szefa kuchni, osobowości kulinarnej i ikony telewizji, stacja CNN podjęła decyzję o wyprodukowaniu finałowego sezonu jego autorskiego programu. Oto zapis ostatnich wypraw Bourdaina, wieńczący lata podróży dookoła globu w poszukiwaniu najbardziej oryginalnych dań i miejsc oraz interesujących ludzi.

Sezon rozpoczyna się wspólną podróżą Anthony'ego Bourdaina i popularnego komika W. Kamau Bella do Kenii, gdzie panowie dowiadują się zaskakujących faktów na temat tamtejszej kultury minibusów, handlu odzieżą używaną oraz ochrony zasobów naturalnych. W kolejnych odcinkach prowadzący odwiedza swojego przyjaciela Jose Andresa w hiszpańskiej Asturii, zwiedza Indonezję, odkrywa społeczność zachodniego Teksasu oraz spotyka się ze znajomymi z artystycznej bohemy, mieszkającymi w Lower East Side w Nowym Jorku.

Tylko jeden odcinek udało się ukończyć za życia Bourdaina, cztery kolejne zawierają dodatkowe wywiady z gośćmi, którzy brali udział w wielkim telewizyjnym przedsięwzięciu. Dwa odcinki pokazują proces produkcji i są swoistym hołdem dla Anthony'ego Bourdaina.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA