Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


Tomek Jakubiak na nowo odkrywa smaki z różnych miejsc w Polsce i inspiruje się nimi w swojej kuchni. W kolejnych odcinkach nowej serii kucharz podróżuje po Polsce, szukając kulinarnych ciekawostek. Produkty lub potrawy charakterystyczne dla odwiedzanego miejsca są dla Tomka punktem wyjścia do pełnego pasji gotowania autorskich przepisów. Najwybitniejsi kucharze świata kreujący trendy światowej gastronomii gotują z lokalnych składników i przygotowują potrawy w zależności od sezonu. Zgodnie z filozofią słynnych szefów "Jakubiak lokalnie" jest podróżą w poszukiwaniu smaków, zarówno tych mocno zakorzenionych w naszej kulturze, jak i tych zapomnianych czy niedocenionych.

Jakubiak pokaże, jak wykorzystać w kuchni kozi ser, czy znakomity dojrzewający kindziuk. Zdradzi, co można wyczarować z cebuli, czy niedocenianych fragmentów wieprzowej tuszy. Podpowie z czym najlepiej smakuje żydowski czulent i jak odczarować zwykłe ziemniaki, by stały się kulinarnym hitem.

Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popularnego programu "Jakubiak w sezonie" w telewizji kuchnia+. Gotowaniem zafascynowany od najmłodszych lat. To jego żywioł, miłość i pasja. Jest samozwańczym sarmatą XXI wieku. O jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru. Z oddaniem angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne, a także - dzięki pracy w telewizji - dużo podróżuje i poznaje kuchnie innych krajów.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Najbliższe emisje

Więcej

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Sara 8 lat temu

Najkrótsza recenzja :"Sepleniący flejtuch" !!!

myszsza 8 lat temu

Sara: chyba przesadasz. Ani On flejtuch (daj przkład), ani sepleniący. Lubisz krytykować?

rzviro 8 lat temu

[quote Sara napisał 17.10.2014 10:55]
Najkrótsza recenzja :"Sepleniący flejtuch" !!!
[/quote]

Ja akurat programy Jakubiaka lubię. Gada może trochę dziwnie ( się zapowietrza, "przeżywa" ), ale prowadzi fajnie - z życiem; nie to, co te niemoty z abc, zupy, atelier, chwastów i kilku innych. A flejtuchowania u niego nie zauważyłem. Nie wiem, czego się czepiasz.....

marciochovska 8 lat temu

Nasz Polski Jamie Oliver, tyle że lepszy! Kucharz, który tak mówi o jedzeniu tak, że mam ochotę od razu przyrządzić to co on. Uwielbiam!

mariao 8 lat temu

Czy ktoś oglądał odcinek 11 (lokalnie 4)? Bardzo zależy mi na przepisie na zupę, którą podobno polubi każde dziecko. Wiem tylko, że był w niej jarmuż i chyba była nazwana "zupą Królowej Śniegu". Nie jestem też pewna czy to był odc. 11, ale "szedł" w środę lub czwartek (19 lub 20 listopada)w godzinach około południowych.
Będę dozgonnie wdzięczna! (ale nie cieszcie się, bo w moim wieku to może być już niedługo ;))

admin 8 lat temu

Witam. Przepisy do odc. 11 wkrótce będą na naszej stronie. Pozdrawiam. Admin

SNAILSGARDEN 8 lat temu

Witam, a czy będzie można jeszcze obejrzeć odcinek 12 i poznać raz jeszcze przepisy - wszak ślimaki to afrodyzjaki :)

lumen 8 lat temu

[quote Sara napisał 17.10.2014 10:55]
Najkrótsza recenzja :"Sepleniący flejtuch" !!!
[/quote]
święta prawda...w dodatku wygląda jak brudas..

myszsza 8 lat temu

lumen: dasz przykład, że Tomasz wygląda jak brudas?

rzviro 8 lat temu

lumen: akurat na twoim miejscu nie krytykowałbym wyglądu innych........

marysiak12 8 lat temu

Mój ulubiony program na Kuchnia+. Prowadzący z fajną energią podchodzi do gotowania, bardzo podoba mi się też użycie sezonowych produktów.

darth_y2k 8 lat temu

Witam.
Namiętnie oglądam Tomka Jakubiaka i jego kulinarne wyczyny, ale niestety przeoczyłem odcinek o wędlinach dojrzewających. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć który to odcinek w 4 serii. Przeglądałem VOD w mojej kablówce i brakuje odcinków 7-12, więc sądzę, że to jeden z nich. Pomóżcie proszę. A może ktoś jeszcze wie gdzie to można obejrzeć?
Pozdrawiam
Marcin

Pshems 7 lat temu

Super pozytywny gość... Ma pojęcie, bawi się i kocha to co robi, od razu chce się coś ugotować... Szacun;)

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA