Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

Jakubiak lokalnie 4

Jakubiak lokalnie 4 zobacz Jakubiak lokalnie 4 2018-02-16 12:58:47
Jakubiak lokalnie 4

seria poradnikowa, Polska, 2014, 16 x 26


Czwarta odsłona jednego z najbardziej ulubionych programów widzów kuchni+. Tomek Jakubiak wyrusza w Polskę w poszukiwaniu lokalnych smaków i aromatów. Odwiedza różne miejsca w kraju a w swojej kuchni inspiruje się napotkanymi produktami.

Widzowie wraz z prowadzącym udadzą się w podróż w poszukiwaniu smaków - tych mocno zakorzenionych w naszej kulturze kulinarnej, lecz nieco zapomnianych czy niedocenionych. Tomek Jakubiak na nowo odkryje i zainspiruje się smakołykami z różnych miejsc w Polsce, a zebrane inspiracje będą dla niego doskonałym preludium kulinarnych kreacji. "Jakubiak lokalnie 4" to autorska produkcja kuchni+ prowadzona przez Tomasza Jakubiaka. Program podąża za światowymi trendami sztuki kulinarnej. Poszukiwanie lokalnych składników i potraw, które od lat produkuje się i przyrządza w zależności od sezonu, jest obecnie popularne wśród najwybitniejszych szefów kuchni.

W nowej serii Tomek sprawdzi jak powstają polskie wędliny długodojrzewające i sękacze, pokaże co można zrobić z jagnięciny lub brokułów. Dowie się także dlaczego polskie pomidory są najlepsze. Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popularnego programu "Jakubiak w sezonie" w telewizji kuchnia+. Gotowaniem zafascynowany od najmłodszych lat. To jego żywioł, miłość i pasja. Jest samozwańczym sarmatą XXI wieku. O jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru. Z oddaniem angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne, a także - dzięki pracy w telewizji - dużo podróżuje i poznaje kuchnie innych krajów.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Sara 9 lat temu

Najkrótsza recenzja :"Sepleniący flejtuch" !!!

myszsza 9 lat temu

Sara: chyba przesadasz. Ani On flejtuch (daj przkład), ani sepleniący. Lubisz krytykować?

rzviro 9 lat temu

[quote Sara napisał 17.10.2014 10:55]
Najkrótsza recenzja :"Sepleniący flejtuch" !!!
[/quote]

Ja akurat programy Jakubiaka lubię. Gada może trochę dziwnie ( się zapowietrza, "przeżywa" ), ale prowadzi fajnie - z życiem; nie to, co te niemoty z abc, zupy, atelier, chwastów i kilku innych. A flejtuchowania u niego nie zauważyłem. Nie wiem, czego się czepiasz.....

marciochovska 9 lat temu

Nasz Polski Jamie Oliver, tyle że lepszy! Kucharz, który tak mówi o jedzeniu tak, że mam ochotę od razu przyrządzić to co on. Uwielbiam!

mariao 9 lat temu

Czy ktoś oglądał odcinek 11 (lokalnie 4)? Bardzo zależy mi na przepisie na zupę, którą podobno polubi każde dziecko. Wiem tylko, że był w niej jarmuż i chyba była nazwana "zupą Królowej Śniegu". Nie jestem też pewna czy to był odc. 11, ale "szedł" w środę lub czwartek (19 lub 20 listopada)w godzinach około południowych.
Będę dozgonnie wdzięczna! (ale nie cieszcie się, bo w moim wieku to może być już niedługo ;))

admin 9 lat temu

Witam. Przepisy do odc. 11 wkrótce będą na naszej stronie. Pozdrawiam. Admin

SNAILSGARDEN 9 lat temu

Witam, a czy będzie można jeszcze obejrzeć odcinek 12 i poznać raz jeszcze przepisy - wszak ślimaki to afrodyzjaki :)

lumen 8 lat temu

[quote Sara napisał 17.10.2014 10:55]
Najkrótsza recenzja :"Sepleniący flejtuch" !!!
[/quote]
święta prawda...w dodatku wygląda jak brudas..

myszsza 8 lat temu

lumen: dasz przykład, że Tomasz wygląda jak brudas?

rzviro 8 lat temu

lumen: akurat na twoim miejscu nie krytykowałbym wyglądu innych........

marysiak12 8 lat temu

Mój ulubiony program na Kuchnia+. Prowadzący z fajną energią podchodzi do gotowania, bardzo podoba mi się też użycie sezonowych produktów.

darth_y2k 8 lat temu

Witam.
Namiętnie oglądam Tomka Jakubiaka i jego kulinarne wyczyny, ale niestety przeoczyłem odcinek o wędlinach dojrzewających. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć który to odcinek w 4 serii. Przeglądałem VOD w mojej kablówce i brakuje odcinków 7-12, więc sądzę, że to jeden z nich. Pomóżcie proszę. A może ktoś jeszcze wie gdzie to można obejrzeć?
Pozdrawiam
Marcin

Pshems 8 lat temu

Super pozytywny gość... Ma pojęcie, bawi się i kocha to co robi, od razu chce się coś ugotować... Szacun;)

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA