ABC GOTOWANIA

ABC GOTOWANIA

Marieta Marecka

Wydawca: Wydawnictwo Egmont

ABC GOTOWANIA

"ABC GOTOWANIA" to książka, która sprawdzi się w każdej kuchni. Zawiera przepisy na różne pory dnia i pory roku. Dzięki przejrzystym opisom i fotografiom ilustrującym kolejne etapy gotowania każdy będzie mógł cieszyć się pysznymi daniami!

Marieta Marecka jest blogerką, felietonistką oraz gospodynią programu "ABC GOTOWANIA" w Kuchni+. Obecnie na antenie stacji emitowany jest piąty sezon programu, w którym autorka przedstawia proste potrawy na każdą kieszeń. I nigdy nie powtarza tych samych dań!

Przed wami książka, którą sama chciałam kupić. Ponad 25 lat temu, kiedy to stanęłam w kuchni i postanowiłam, że będę gotować. […] Możliwe, że gdybym te ćwierć wieku temu posiadała taką książkę, gotowanie poszłoby mi sprawniej. Ale z drugiej strony zamieszczone tu przepisy były przeze mnie testowane przez lata, możecie więc mieć pewność, że nie są wyssane z palca. Wierzę, że dzięki ABC GOTOWANIA chętniej skierujecie swoje kroki w stronę kuchni i łatwiej będzie Wam przebrnąć przez trudniejsze przepisy, których do tej pory się obawialiście. A może, czego życzę sobie chyba najbardziej, pokochacie gotowanie tak jak ja? 
fragment wstępu

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA