Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

365 obiadów Mariety Mareckiej 6

Polska 2019, Polska, 2019, 18 x 25


Marieta Marecka po raz kolejny udowadnia, że przygotowanie posiłków dla całej rodziny nie musi być żmudną i czasochłonną pracą. Wystarczy dobry pomysł i kilka sprytnych tricków.

W szóstym sezonie Marieta podzieli się swoimi sposobami na oszczędne i przemyślane zakupy oraz odpowiedzialne gotowanie - zdrowe i jak najmniej szkodliwe dla środowiska. Tym razem w programie zostaną zaprezentowane przepisy na nowoczesne i tradycyjne potrawy wielkanocne, nietuzinkowe posiłki z grilla czy dania inspirowane kolorami, takimi jak oranż czy róż. Widzowie przekonają się, że dziecko w kuchn niekoniecznie oznacza kłopoty, a wspólne gotowanie może stanowić przyjemną i pożyteczną formę spędzania wolnego czasu z rodziną.

Nowy sezon to także kulinarne inspiracje na babski wieczór czy dzień ojca. Tym razem nieco miejsca poświęcono również tzw. comfort food, czyli jedzeniu przygotowanemu w tradycyjny sposób, które ma dla gotującego wartość sentymentalną. Uwielbiana przez widzów prowadząca podzieli się kolejną porcją prostych do przygotowania i niezwykle smacznych przepisów.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!

Najbliższe emisje

  • odc. 16 poniedziałek, 15.04, godz. 07:45
  • odc. 17 wtorek, 16.04, godz. 07:45
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA