Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź

365 obiadów Mariety Mareckiej 4

365 obiadów Mariety Mareckiej 4 - zwiastun serii

seria kulinarna, Polska, 2018, 10 x 25


Przygotowywanie codziennych obiadów nie musi być żmudną rutyną. Z pomocą i inspiracją przyjdzie już po raz czwarty Marieta Marecka, która w swoim autorskim programie zaprezentuje szereg pomysłowych i prostych w przygotowaniu posiłków.

"365 obiadów Mariety Mareckiej" to program, który nie tylko w prosty i przystępny sposób pokazuje, jak przygotowywać smaczne obiady, ale przede wszystkim podpowiada, jak odpowiedzialnie podchodzić do gotowania. W każdym odcinku prowadząca prezentuje widzom trzy nowe, często zaskakujące potrawy, które złożą się w gotowy plan na obiad dla całej rodziny. Marieta udziela również wskazówek na temat tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamieniać na tańsze oraz jak robić zakupy w sposób przemyślany.

W czwartym sezonie serii na widzów czeka wiele niespodzianek i jeszcze więcej zaskakujących pomysłów na potrawy. Marieta zaprezentuje m.in. jak przygotować pyszny obiad w wielkanocny, a także doradzi, jak kreatywnie wykorzystać w kuchni to wszystko co po świętach zostanie. Prowadząca przygotuje także obiady, które będą inspirowane tradycyjnymi przysmakami krajów z którymi Polska zmierzy się na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, czyli Senegalu, Japonii i Kolumbii.

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA