Oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz! Sprawdź


(Ainsley's barbecue bible), seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 1997, 6 x 30

Letnia, upalna pogoda sprzyja jedzeniu na zewnątrz. O ileż przyjemniej jest rozkoszować się ulubionymi daniami w ogrodzie, w cieniu drzew, niż w dusznej kuchni! Z takiego właśnie założenia wychodzi Ainsley Harriott, kipiący życiem szef kuchni, który ma milion pomysłów na minutę. W swojej serii poświęconej barbecue Ainsley podróżuje z kamerą po całym świecie, wyszukując najlepsze przepisy na ucztę pod gołym niebem. Podąża tropem świeżych, pysznych składników i szuka najlepszego sprzętu do grillowania. Swoją podróż zaczyna od Wielkiej Brytanii, gdzie próbuje zmierzyć się z nieprzyjazną pogodą, by potem wyruszyć do Grecji, Południowej Afryki, Tajlandii, Australii i na Jamajkę. Wszędzie przyświeca mu ten sam cel: zrewolucjonizować jedzenie na świeżym powietrzu i wyciągnąć z niego tyle przyjemności, ile tylko się da!

Ekstrawagancki Ainsley jest specjalistą od rozrywki i dobrego jedzenia. W swoim programie zdradzi jak maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje gotowanie pod gołym niebem. Podpowie jak szybko i bezproblemowo przygotować prawdziwą ucztę oraz doradzi jaki sprzęt i akcesoria najlepiej się do tego nadają. Inspirowany przepisami z najdalszych zakątków świata pomoże przygotować niezapomniane przyjęcie. Nawet komuś, kto ma trudności z rozpaleniem węgla na grillu, za to zawsze przypala kiełbaski...

Ainsley Harriott, rodowity londyńczyk, należy do grona najbardziej lubianych brytyjskich szefów kuchni. Jego dewizą jest uczynienie z gotowania świetnej zabawy. Na małym ekranie zadebiutował w 1993 roku i od tego czasu jego programy niezmiennie zdobywają popularność i sympatię widzów. W 1997 i 1998 roku Ainsley został wybrany na ulubioną osobowość telewizyjną przez magazyn Good Food. Wolny czas najchętniej spędza z żoną Claire oraz dziećmi Madelaine i Jimmym. W przyszłości chciałby otworzyć rodzinną knajpkę, w której podawano by różne rodzaje herbaty i pyszne kanapki.

gospodarz programu: Ainsley Harriott

Dołącz do CANAL+ i oglądaj CANAL+KUCHNIA jak chcesz i kiedy chcesz!
Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Sprawdź porównanie!
OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA