Dieta ze smakiem

Dieta ze smakiem

Kinga Paruzel

Wydawca: Wydawnictwo Burda Książki

Dieta ze smakiem

Twój wygląd zaczyna się w kuchni!
Ponad 100 fit przepisów. Sycące śniadania, wyborne obiady i boskie desery. 
Czy można odżywiać się zdrowo nie pozbawiając się zarazem przyjemności jedzenia? Zalecenia dietetyczne często nie napawają optymizmem. Kojarzą się z listą zakazów i rygorem. Kinga Paruzel udowadnia, że rezygnacja z dotychczasowego jadłospisu nie zawsze musi jednak oznaczać niesmaczną nudę na talerzu. Wręcz przeciwnie, przy odrobinie fantazji dieta może być tak atrakcyjna, że obudzi marzenia o pięknych, kolorowych i pysznych potrawach. 

Jako pasjonatka zdrowego żywienia, autorka książek kulinarnych, prowadząca blog kulinarno-liftestyle’owy, a także fascynatka Fit słodkości, Kinga Paruzel proponuje dania lekkie i smaczne. Dzięki niej słowo „dieta” nabiera zupełnie nowego, wybornego znaczenia. Ta książka zawiera propozycje dań, które podbiją serca zarówno łasuchów jak i fanów zdrowego żywienia. Fit śniadania, przekąski, sałatki i zupy kuszą już od pierwszego spojrzenia. 
„W diecie, którą proponuję nie zabraknie boskich deserów i słodkości. Zadbam też o to, by bycie na diecie już nigdy nie kojarzyło się z wyrzeczeniami. Bo jak tu narzekać, jeśli dzień rozpoczynamy od owsiankowego crème brûlée? Później jest jeszcze smaczniej: pstrąg w migdałach na obiad, do tego zupa z pieczonych batatów, a na deser… może brownie z burakami?"
Dokładkę? Proszę bardzo! 
Słodkiego, zdrowego życia!
Kinga Paruzel

OGLĄDAJ CANAL+ KUCHNIA